Kontrola a zajištění kvality

 

V současné době hledáme pro naši pobočku v Domažlicích kandidáta na pozici:
Kontrola a zajištění kvality


Popis práceprovádění vstupní kontroly komponentů, výstupní kontroly hotových výrobků, vyhotovení kontrolních zpráv, kontrola nápravných a preventivních opatření, kontrola efektivity, systém Babtec + školení, koordinace, stanovení a kontrola termínů, komunikace s dodavateli. Znalost norem ISO 9001 a ISO 14001.

Požadujemevzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti kvality a metrologie. Dobré znalosti anglického a německého jazyka. Znalost Excel, Word, Outlook, Power Point. Analytické, technické a organizační schopnosti, odpovědnost a týmovou práci, přesnost, flexibilitu a komunikační schopnosti.

Nabízíme: zajímané finanční ohodnocení / prémie dle výkonu, každoroční navýšení základní mzdy (dle inflace), Vánoční bonusy, dovolenou navíc, příspěvek na dopravu a praní oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, eBenefity, dotované závodní stravování, zajištění pracovních oděvů, možnost školení a pracovních kurzů, možnost služebních výjezdů do zahraničí

Pokud splňujete  naše požadavky a máte zájem pracovat u společnosti proHeq (CZ) s.r.o., zašlete svůj životopis v českém jazyce poštou nebo emailem na personální oddělení pobočky v Domažlicích. Uvítáme osobní setkání s možností seznámení s pracovní pozicí v praxi.

proHeq (CZ) s.r.o.
U Pískovny 308
CZ – 344 01  Domažlice
Tel:  +420 379 415 512
Fax: +420 379 415 599
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.