Vedoucí průmyslového inženýrství

 

V současné době hledáme pro naši pobočku v Domažlicích kandidáta na pozici:
Vedoucí průmyslového inženýrství


Popis práce: vytváření plánování procesu a výroby včetně pracovních a montážních systémů / konceptů, uskladnění a přípravy materiálu, management projektu – navržení a stanovení struktur projektu v souladu s účastníky, plánování, vedení, sledování a cílená komunikace v rámci týmu projektu.

Požadujeme: praxe v oboru,  znalost anglického jazyka podmínkou (slovem i písmem) německého jazyka výhodou. Preciznost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a ochotu k dalšímu rozvoji.

Nabízíme: zajímané finanční ohodnocení / prémie dle výkonu, každoroční navýšení základní mzdy (dle inflace), Vánoční bonusy, dovolenou navíc, příspěvek na dopravu a praní oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, eBenefity, dotované závodní stravování, zajištění pracovních oděvů, možnost školení a pracovních kurzů, možnost služebních výjezdů do zahraničí

Pokud splňujete  naše požadavky a máte zájem pracovat u společnosti proHeq (CZ) s.r.o., zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce poštou nebo emailem na personální oddělení pobočky v Domažlicích. Uvítáme osobní setkání s možností seznámení s pracovní pozicí v praxi.

proHeq (CZ) s.r.o.
U Pískovny 308
CZ – 344 01  Domažlice
Tel:  +420 379 415 512
Fax: +420 379 415 599
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.