Manažer (QS) kvality

 

V současné době hledáme pro naši pobočku v Domažlicích kandidáta na pozici:
Manažer (QS) kvality


Popis práce: úkony managementu kvality v rámci certifikace podle EN ISO 9001, stabilizace a další vývoj systému QM, provádění interních auditů, odborné poradenství v otázkách kvality ve vlastní výrobě, definice zadání kvality komponentů a nakupovaných dílů, vstupní kontrola zboží, spolupráce při ověřování dodavatelů a jejich vývoj,  definice zadání kvality ve vlastní výrobě, vyhotovení a péče o dokumenty odpovídající kvalitě, analyzování problémů s kvalitou a definice opatření k odstavení, SFGB+FDA sledování, vysvětlení shody, správa kontrolních prostředků/sledování kontrolních prostředků, vyhotovení reklamací nakupovaných dílů vůči dodavateli, analýza a poradenství u nejasných případů reklamací koncových zákazníků, zkoušky prvních vzorků a cizích výrobků, sledování kvality a zkoušky SKT dle DIN EN 12 778, spolupráce při schvalování nových výrobků, podpora vývoje výrobků při optimalizaci výrobků podle analýz chyb, pokusy, stanovení rozměrů odpovídajících kvalitě, stanovení průběhů zkoušek, vyhotovení speciálních měřících prostředků, spolupráce a vedení projektů podle pokynů nadřízeného.

Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti managementu kvality, kompetence k vedení, schopnosti prosazování. Dobré znalosti anglického (německého jazyka výhodou). Znalost Excel, Word, Outlook, Power Point. Analytické, technické a organizační schopnosti, odpovědnost a týmovou práci, přesnost, flexibilitu a komunikační schopnosti. Odpovědnost, přesnost, časovou flexibilitu, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost a ochota se učit novým věcem.

Nabízíme: zajímané finanční ohodnocení / prémie dle výkonu, každoroční navýšení základní mzdy (dle inflace), Vánoční bonusy, dovolenou navíc, příspěvek na dopravu a praní oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, eBenefity, dotované závodní stravování, zajištění pracovních oděvů, možnost školení a pracovních kurzů, možnost služebních výjezdů do zahraničí

Pokud splňujete  naše požadavky a máte zájem pracovat u společnosti proHeq (CZ) s.r.o., zašlete svůj životopis v českém jazyce poštou nebo emailem na personální oddělení pobočky v Domažlicích. Uvítáme osobní setkání s možností seznámení s pracovní pozicí v praxi.

proHeq (CZ) s.r.o.
U Pískovny 308
CZ – 344 01  Domažlice
Tel:  +420 379 415 512
Fax: +420 379 415 599
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.